O autoškole

Autoškola Bakai

Autoškola Bakai vznikla v roku 2003. Máme tri prevádzky: v Leviciach, v Šahách a v Želiezovciach. Čo sa týka personálu, v autoškole vyučuje spolu 9 inštruktorov.

Máme registráciu na všetky kategórie vodičského oprávnenia, takže Vás prevedieme od vodičského oprávnenia na malý motocykel až po autobus. Ako jediní v okrese vykonávame osobitný výcvik na motocykle skupiny A2 a A a osobitný výcvik na jazdnú súpravu.

Určite Vás zaujíma na akých vozidlách budete jazdiť. Medzi motocyklami nájdete najmenšiu Betku Jawa (sk. AM), motocykel do 125 cm³ značky Jin Lun (sk. A1), a s vyššou kubatúrou sú to motocykle Suzuki GS 500 (sk. A2) a Suzuki SV 650 (sk. A). Pri osobných vozidlách prevláda značka Fiat Grande Punto, no jazdíme aj na Suzuki Swifte a Volkswagene Passat. Náš kamión je značky Mercedes Atego s prívesom Schwarzmüller a autobus máme značky Karosa 934. Pre potreby výcviku sú k dispozícii prívesy Pongratz a Unikol.

Pre profesionálnych vodičov a budúcich profesionálnych vodičov organizujeme kurzy na získanie kvalifikačnej karty vodiča (KKV).

Takisto zabezpečujeme aj kurzy prvej pomoci a kondičné jazdy.

Písal Gabriel Mičko


Like us on Facebook

Prihlásenie

Nové heslo


SocialAds